Hakkımızda

Akmercan Muğlagaz Şirket Profili

Akmercan Muğla, Akmercan Şirketler Grubuna bağlı Muğla, Yatağan, Ula ve Bayır şehirlerinden oluşan Doğal Gaz Dağıtım lisans bölgesindeki şirketidir.

20-06-2013 tarihinde EPDK tarafından yapılan doğalgaz dağıtım lisansı ihalesi ile Muğla, Yatağan, Ula ve Bayır şehirlerinden oluşan doğalgaz dağıtım ihalesi, Akmercan Muğla yükümlülüğüne girmiştir. 20-06-2013 tarihi ve DAG/4459-2/314 lisans numarası ile EPDK`dan aldığı kapsamında doğalgaz dağıtım lisansı kapsamında Doğalgaz alt yapı çalışmalarına başlamıştır.

Misyonumuz

Enerji alanında ve doğalgaz dağıtım hizmeti verdiğimiz Muğla, Yatağan, Ula ve Bayır şehirlerinde insana, çevreye ve hukuka saygılı çalışmayı kendine felsefe edinmiş, teknolojinin tüm imkânlarını "Daha İyi Nasıl Yapabilirim?" hedefi için seferber eden bir ekiple, müşteri kitlemiz olan doğalgaz kullanıcılarına kusursuz hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalkınma yolunda hızlı adımlarla yol alan Ege Bölgesinin Muğla, Yatağan, Ula ve Bayır şehirlerinin bu çabasına katkıda bulunacak; Temiz bir çevre ve ucuz enerji temini için, Doğalgazın kullanıma sunulmasına aracılık etmektir.

Değerlerimiz

  • Kurumsallık
  • Sürdürülebilirlik
  • Paydaş odaklılık
  • Kaliteli hizmet
  • Bilgi